Kariéra ve společnosti Niob

Stabilní, kvalifikovaný a profesionální tým zaměstnanců představuje silnou konkureční výhodu. Naše společnost si uvědomuje tuto skutečnost a váží si přínosu svých zaměstnanců vedoucí k jejímu rozvoji. Jen tak jsme schopni dosáhnout stanovených cílů a splnit vysoké nároky našich zákazníků.

 

Proč pracovat u nás

Patříme mezi světové hráče v oblasti vývoje a výroby zařízení pro potravinářství. Jsme inovativní a dynamicky se měnící firma. Ke své práci využíváme nejen moderních výrobních technologií a sofistikovaného 3D software, ale spoléháme se rovněž na dloholeté znalosti a dovednosti svých zaměstnanců v oblasti zpracování kovů.

 

Koho hledáme

Orientace na zákazníka, schopnost týmové spolupráce, vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost za svá rozhodnutí, samostatnost a iniciativa - to jsou hodnoty, které hledáme u našich stávajících, ale i budoucích zaměstnanců. Pokud jsou i Vám tyto hodnoty blízké a jste přesvědčeni, že nám máte co nabídnout, podívejte se na naši aktuální nabídku.

 

Aktuální nabídka

TECHNOLOG – normovač 

 

 

Nenašli jste vhodné pracovní místo? Neoslovila Vás naše nabídka? Zašlete nám Váš životopis na info@niob.cz a v případě otevření nové pozice Vás budeme rádi kontaktovat.


domovská stránka Niob.CZ