Kariéra ve společnosti Niob

Stabilní, kvalifikovaný a profesionální tým zaměstnanců představuje silnou konkureční výhodu. Naše společnost si uvědomuje tuto skutečnost a váží si přínosu svých zaměstnanců vedoucí k jejímu rozvoji. Jen tak jsme schopni dosáhnout stanovených cílů a splnit vysoké nároky našich zákazníků.

 

Proč pracovat u nás

Patříme mezi světové hráče v oblasti vývoje a výroby zařízení pro potravinářství. Jsme inovativní a dynamicky se měnící firma. Ke své práci využíváme nejen moderních výrobních technologií a sofistikovaného 3D software, ale spoléháme se rovněž na dloholeté znalosti a dovednosti svých zaměstnanců v oblasti zpracování kovů.

 

Koho hledáme

Orientace na zákazníka, schopnost týmové spolupráce, vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost za svá rozhodnutí, samostatnost a iniciativa - to jsou hodnoty, které hledáme u našich stávajících, ale i budoucích zaměstnanců. Pokud jsou i Vám tyto hodnoty blízké a jste přesvědčeni, že nám máte co nabídnout, podívejte se na naši aktuální nabídku.

 

Aktuální nabídka 

 Viz. sekce Pracovní místa

 

Nenašli jste vhodné pracovní místo? Neoslovila Vás naše nabídka? Zašlete nám Váš životopis na info@niob.cz a v případě otevření nové pozice Vás budeme rádi kontaktovat.


domovská stránka Niob.CZ