O společnosti Niob

Kdo jsme

Jsme dynamicky rozvíjející se organizací zaměřenou na vývoj, konstrukci a výrobu zařízení pro potravinářský průmysl. Od svého založení v roce 1992 působíme jako technická základna mateřské společnosti Inotec GmbH. Specializujeme se na dodávky technologií pro automatizaci výrobních procesů. Jsme ambiciózní a inovativní firma hledající nové možnosti a nápady.Co vyrábíme

Vyrábíme vysoce sofistikované a technologicky náročná zařízení. Jsme specialisty zejména v oblasti masného průmyslu, avšak naše výrobky nacházejí své uplatnění i v jiných oborech jako je např. zpracování sýrů, zeleniny, paté, polévek apod. Máme bohaté zkušenosti s realizací čistě zakázkových projektů dle individuální výkresové dokumentace.

Produktové portfolio společnosti je tvořeno širokou škálou zařízení, které se dodávají buď samostatně nebo jako součást ucelených potravinářských linek. Mezi nosné prvky výrobního programu patří: řezačky párků (rovné, zakřivené, koktejlové), mělniče masa (Inotecem patentované automatické nastavení mělnících hlav a dále využití speciálních keramických materiálů), míchačky masa (klasické, vakuové, vyhřívané, chlazené), vario-míchačky (se souosými šneky pro extra jemné a rychlé míchání), pásové a šnekové dopravníky (s detektorem kovů, s NIR analýzou), zásobníky, skluzavky, podesty, vozíky a další doplňkové zařízení dle požadavků zákazníka.Filosofie našeho podnikání

Kvalita bez kompromisů, technologická vyspělost a zejména nikdy neutichající důraz na inovace - to nejsou pouze základní charakteristiky každého z našich výrobků. Je to smysl a filosofie našeho podnikání. Každý den pracujeme na tom, aby naše výrobky byly vyspělejší a našim zákazníkům přinášely vysokou užitnou hodnotu. Zákazníkovy požadavky chápeme jako výzvy, které přetváříme do reálných výrobků.

Společným rysem našich výrobků je jejich vysoká přidaná hodnota, technologická vyspělost a důraz na inovativnost. Firma v pravidelných intervalech rozšiřuje své výrobní portfolio o zcela nová zařízení a současně provádí modernizaci těch stávajících. Neméně důležitou vlastností námi vyráběných produktů je jejich individuální konstrukční a technické provedení podle specifických požadavků jednotlivých zákazníků.


domovská stránka Niob.CZ